Nevyhazujte peníze za levné webové stránky, které Vám nepřinesou nové zákazníky, poptávky po službách nebo objednávky produktů. Dodáme Vám na míru realizovaný web se zajištěnou obchodní účinností. Buďte vidět ve vyhledávačích a získejte prostřednictvím webových stránek levného obchodníka, který pro Vás pracuje nonstop.

Obchodně účinný web Vám pomůže zvyšovat zisk

Internetové firemní stránky byste měli brát jako reklamu s nejlepším poměrem účinnost / investice. Každou investici zřejmě posuzujete z hlediska její návratnosti. Web za 10.000,- je sice levný a může se zdát dobrou investicí, ale žádné zakázky Vám nepřinese. Úspěšný web za 60.000 Kč Vám ale už může každý den přivádět několik potenciálních zákazníků. U internetových obchodů to jsou desítky až stovky objednávek zboží za den. Před výběrem té správné cenové nabídky se ujistěte, že nevyhazujete peníze zbytečně.

Jak získat konkurenční výhodu díky internetu

Nebojte se efektivně investovat do internetového marketingu - jde o nejlevnější a současně nejúčinnější formu reklamy. Po analýze Vašich potřeb, možností a potenciální konkurence, Vám navrhneme a zrealizujeme úspěšný firemní web, internetový obchod nebo internetovou aplikaci na míru Vašim potřebám. Specializujeme se na zvyšování obchodní účinnosti webů, abyste levnou cestou získávali nové poptávky po službách či objednávky produktů.

Co obnáší návrh a realizace účinného webu

Návratnost Vaší investice do realizace webové prezentace zajistíme dodáním základních pilířů kvalitního webu:

  • Kreativní grafika
  • Použitelnost a přístupnost webu
  • SEO - optimalizace pro vyhledávače
  • Copywriting - obchodně účinné reklamní texty
  • Redakční systém pro správu obsahu

Specialisté na redakční systém Joomla!

Během deseti let v oblasti tvorby webů jsme dospěli k závěru, že není důvod k zatracování Open Source redakčních systémů. Z těch nejrozšířenějších jsme pro nasazování do našich projektů zvolili robustní redakční systém Joomla! Umožňuje nám levně poskytovat zákazníkům možnost jednoduché správy obsahu webu a současně programovat potřebná rozšíření a specifické funkčnosti.

Svěřte nám realizaci svého webu a zajistěte si návratnost investice

Pokud máte stále pochybnosti, jak Vám může firemní web pomoci s obchodními příležitostmi, neváhejte nás kontaktovat a nechat si předvést obchodní možnosti webové prezentace. Ukážeme Vám, jak díky chytré investici získáte účinný web, který pro Vás bude každý den získávat potenciální zákazníky jako obchodník bez nároku na honorář.

Nechte si postavit e-shop na míru

Podporujeme

Hubbr – Moderní coworking v Havlíčkově Brodě

Proč naše služby?

  • 1. zajistíme návratnost Vaší investice
  • 2. dodáváme komplexní služby a řešení
  • 3. snažíme se vždy o přidanou hodnotu
  • 4. již 20 let spolehlivých služeb
  • 5. přibližně 30 stálých zákazníků

Chcete se o nás dozvědět více informací? Prohlédněte si nabízené služby a řešení nebo prozkoumejte reference.