Zajímá tě práce u nás? Tak to je super

Také si myslíme, že teď je ten nejlepší čas přidat se k nám. Moc rádi tě poznáme a popovídáme si o tom, jak si představuješ svoji pracovní budoucnost.

Zvykneš si u nás cobydup

Tým tak akorát

Budeš v týmu s juniory, profi externisty i ostřílenými seniory. Kolektiv je u nás základ všeho.

Vzdělávání za rohem

Pravidelně se můžeš vzdělávat v našem coworkingu. A na školení budeš jezdit i ven.

Není to jen o práci

Společně chodíme na oběd, pivo nebo squash. Vezmeme tě i na výlet nebo konferenci.

Kupa benefitů k tomu

Těšit se můžeš na stravenky, home office nebo proplacení tvého vzdělávání a sportu.

Práce s lidmi, kteří prostě ví

Jsme ideální mix věku, odbornosti i pohlaví. Najdeš tu juniory s novým pohledem na věc i ostřílené seniory. O organizaci se starají projekťáci, ty budeš mít klid na svoji práci. Těšit se můžeš i na spolupráci s profíky jako jsou Martin Michálek, Honza Kvasnička, Tomáš Votruba a další.

Žádný korporát bez smyslu

Nechceme, abys u nás tupě kroutil svoji osmičku. Děláme na technicky náročnějších projektech a prostě potřebujeme pomocnou ruku. Ale neboj, dáme ti spoustu času a svobody, abys mohl nad věcmi přemýšlet a řešení hledat. Je nás asi 25, takže i ty reálně ovlivníš úspěch týmu i klienta.

Jak si to u nás organizujeme

Pracujeme v týdenních a dvoutýdenních plánech, snažíme se vyznávat agile. Firemní agendu jedeme přes G Suite. Úkoly a projekty řešíme v nástrojích od Atlassianu. Denně máme stand-upy, kde si říkáme co a jak dál. Na striktní pracovní době netrváme a home office si vezmeš, kdy potřebuješ.

Právě hledáme

Byznys analytik pro e-commerce

Byznys analytik pro e-commerce

Hledáme byznys analytika, který vytvoří komunikační most mezi klientem a našim interním týmem a bude zároveň hledat cesty, jak klienty posouvat kupředu. Kdo jsme V Elasticru stavíme e-shopy na míru. Ne ale jen tak kdo ví jak. Umíme klientovi nabídnout...

Detail pozice

Vue.js Senior Developer

Vue.js Senior Developer

Hledáme ostříleného Vue.js developera, který nám pomůže oživit administraci naší nové e-shopové platformy. Úplně ve zkratce v Elasticru stavíme větší e-shopy na míru. Již delší dobu nás ale trápil technologický dluh, a proto jsme se před pár lety rozhodli...

Detail pozice

Hledá se PPC specialista

Hledá se PPC specialista

Do našeho týmu hledáme PPCčkaře, který bude krotit jak kampaně na e-shopech našich klientů, ale také si posvítí na placený marketing našich produktů a služeb. Mrkni na inzerát, kde se dozvíš co bude tvůj denní chleba, jak si tě představujeme a co ti za to...

Detail pozice

SQL Developer

SQL Developer

Hledáme posilu do našeho týmu vývojářů, kteří implementují, rozvíjejí a spravují ekonomický a výrobní informační systém ESO9. Kromě implementace dodáváme i zakázková rozšíření, školení a optimalizaci provozu.

Rozjedu databázi

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Tak se ozvi. I kdyby tu tvá pozice nebyla, klidně přihoď pár slov o sobě, životopis nebo odkaz na LinkedIn.

Kontaktní údaje

+420 561 110 758
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nebo nás rovnou navštivte

KomTeSa spol. s r.o.
Masarykova 2853
580 01 Havlíčkův Brod
Ukázat na mapě