Připojte se k 25 000 velkých i malých společností, které používají Atlassian software při vytváření, řízení, vývoji i dodávce svých produktů – chytřeji a rychleji. Jsme registrovanými Atlassian experty pro ČR. Pomáháme nasazovat a používat JIRA, Confluence a další nástroje.

jiraTRACK, PLAN, ANALYZE

Projekty konečně pod kontrolou – plánování a řízení všech projektů i úkolů teď půjde snadněji a bez promeškaných termínů. Více »

confluenceTEAM COLLABORATION

Zahoďte Sharepoint i Google docs. Díky této enterprise wiki vytváříte a sdílíte jakýkoli obsah se všemi týmy lehkostí 1 kliknutí. Více »

greenhopperAGILE PROJECT MANAGEMENT

JIRA Agile je rozšíření, které usnadní agilní vývoj softwarových aplikací a zavádí SCRUM metodiku přímo do nástroje JIRA. Více »

bonfireEXPLORATORY TESTING FOR AGILE TEAMS

JIRA Capture je pro vývojáře nepostradatelné rozšíření, které zjednoduší práci testerům a ušetří nervy vedoucímu týmu. Více »

stashENTERPRISE GIT REPO MANAGEMENT

Bez verzování se vývojáři software a web aplikací neobejdou. Používáte-li JIRA, pak Stash je špičkové GIT rozšíření. Více »

bambooCONTINUOUS INTEGRATION

Bamboo usnadní nasazování a aktualizaci aplikací v testovacím i ostrém provozu. Všechny potenciální rizika vyřeší za Vás. Více »

S čím Vám Atlassian experti z KomTeSy pomohou

 • nákup licencí zahraničního software s fakturou od CZ subjektu
 • odborné poradenství při nasazení i používání nástrojů
 • implementace na klíč – instalace, definice potřeb a nastavení k dosažení potřeb
 • vývoj pluginů na zakázku pro nástroje JIRA a Confluence
 • česká podpora při používání, nasazování a rozšiřování nástrojů
 • hosting Atlassian software na výkonných serverech v Praze

Proč se obrátit právě na Atlassian experty z KomTeSy

Atlassian nástroje sami využíváme při své práci – vývoj webových aplikací a integrace informačních systémů. Jsme vývojáři a do software aplikací děláme od roku 1992. Zavedení nástrojů od Atlassian nám v posledních letech raketově zvýšilo efektivitu práce a projektového řízení. Jsme vývojářská firma, takže JIRA nástroje používáme při vývoji software. Naši obchodní partneři je používají při řízení nesoftwarových projektů. Pomáháme jim tyto nástroje implementovat a efektivně využívat. Máme tedy na využití Atlassian nástrojů oboustranný pohled.

Kdo používá Atlassian software? Velké i malé značky

facebook
hulu
ebay
zynga
cisco
twitter
linkedin
apache
netflix

Pomůžeme Vám rozhodnout, jak a které nástroje pomohou Vašemu podnikání a oboru. Připravíme cenovou nabídku na implementaci Atlassian software a poradenství při jeho používání nebo rozšiřování. Je na Vás, jestli využijete naši komplet podporu nebo třeba jen nákup licencí přes CZ platební styk.

Kontaktujte Honzu Prokeše na tel. 606 605 515 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Nejste zatím rozhodnuti, jaké řešení pro Vás bude nejvhodnější? Neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky a získáte první konzultaci zdarma.

Podporujeme

Hubbr – Moderní coworking v Havlíčkově Brodě

Proč naše služby?

 • 1. zajistíme návratnost Vaší investice
 • 2. dodáváme komplexní služby a řešení
 • 3. snažíme se vždy o přidanou hodnotu
 • 4. již 20 let spolehlivých služeb
 • 5. přibližně 30 stálých zákazníků

Chcete se o nás dozvědět více informací? Prohlédněte si nabízené služby a řešení nebo prozkoumejte reference.