Staráme se o hardware i software vybavení našich přibližně 30 stálých firemních zákazníků a škol. Pomáháme efektivně investovat do potřebného vybavení a nevyhazovat zbytečně peníze za nevhodná řešení nebo často poruchové značky zařízení.

Starosti s výpočetní technikou nechte na nás

Na základě konzultací se zákazníkem navrhujeme optimální řešení a dodáváme jakoukoli hardware konfiguraci včetně legálního software. Dodáváme a udržujeme značkové servery, počítače, notebooky, tiskárny a další příslušenství výpočetní techniky včetně spotřebního materiálu. Pomůžeme Vám při výběru, abyste investovali do správného vybavení dle Vašich potřeb.

Poradenství a IT servis pro školy

Poskytujeme profesionální služby pro školství. Konzultujeme se školami, jak optimálně využít dostupné finance a zvýšit úroveň potřebného ICT ve školství podobně jako v úspěšných firmách.

Partner a prodejce ověřeného hardware a software

Eset Kyocera Microsoft Fujitsu AVG

Získejte bezstarostný servis IT vybavení

Svěřte starosti o vybavení své firmy do našich rukou a dále se již nemusíte o nic starat. Poradíme, dodáme, nainstalujeme, zaškolíme a v případě potřeby zajistíme upgrade, opravu či výměnu zařízení. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Podporujeme

Hubbr – Moderní coworking v Havlíčkově Brodě

Proč naše služby?

  • 1. zajistíme návratnost Vaší investice
  • 2. dodáváme komplexní služby a řešení
  • 3. snažíme se vždy o přidanou hodnotu
  • 4. již 20 let spolehlivých služeb
  • 5. přibližně 30 stálých zákazníků

Chcete se o nás dozvědět více informací? Prohlédněte si nabízené služby a řešení nebo prozkoumejte reference.