Spolehlivé a bezpečné online aplikace všude, kde pracujete. Google Apps snižuje náklady na IT a dává současným zaměstnancům výkonné nástroje. Gmail, Google Kalendáře, Dokumenty, Weby a další.

Google Apps implementace

google-apps-resellerZískejte bezpečného e-mailového klienta s velkým datovým prostor pro Vaše e-maily. Sdílejte online kalendáře, plánujte a odesílejte pozvánky. Vytvářejte, editujte a prohlížejte textové, tabulkové a další běžné dokumenty online. Získejte centrální uložiště pro Vaše data v rámci celé firmy.

Gmail - přístup k e-mailu vždy a všude

25 GB úložného prostoru pro každého uživatele, méně spamu, záruka 99,9% dostupnosti a rozšířené zabezpečení e-mailu. Gmail používá bezpečné webové technologie, a tak umožňuje docílit vysoké produktivity na pracovišti, na cestách, doma i prostřednictvím mobilního telefonu, a to i v případě práce offline.

Kalendáře - plánování a sdílení kalendářů online

Správa agendy, plánování, sdílení online kalendářů a synchronizace kalendářů s mobilními zařízeními. Kalendář Google je integrovaný do Gmailu a lze jej používat společně se všemi oblíbenými kalendářovými aplikacemi. Kalendář Google odesílá pozvánky a spravuje odpovědi.

Dokumenty - dokumenty, tabulky a prezentace online

Dokumenty, tabulky a prezentace tak, jak je znáte, s rozdílem, že pracujete online bez příloh. Google Dokumenty podporují oblíbené formáty souborů, jako je .doc, .xls, .ppt a .pdf.Procavat lze dokonce i offline bez přípojení k internetu.

Weby - webové stránky pro intranety a týmové projekty

Pomocí Webů Google lze centrálně ukládat dokumenty, tabulky, prezentace, videa, prezentace fotek a další dokumenty, které vám pomohou při řízení vašich týmů. Administrátoři mohou spravovat oprávnění pro sdílení webu v rámci celé firmy a autoři mohou kdykoli povolit nebo zakázat sdílení a přístup k souborům.

Vývoj pomocí App Engine

Google App Engine je platforma pro tvorbu webových aplikací pomocí jazyku Java. App Engine představuje kompletní vývojový balík, který využívá známé technologie k vytvoření a hostování webových aplikací.

appengine_lowresTyto aplikace běží na serverové architektuře Googlu, není tak nutné se starat o správu systému, či investovat spousty prostředků do nákupu hardwaru. Google se postará o veškerou údržbu, takže se lze soustředit přímo na aplikaci samotnou. Bezpečnost, soukromí, ochrana dat a aplikace samotné je s App Engine na nejvyšší úrovni.

Hlavní výhody Google App Engine:

 • vysoká dostupnost
 • výkon serverů dle požadavků aplikace
 • žádná investice do hardwaru
 • snadný vývoj a rozšířitelnost
 • neomezený počet uživatelů a dat aplikace
 • vysoká bezpečnost a ochrana dat i aplikace samotné

Zálohování Google Apps for Business pomocí Backupify

Zdá se Vám absurdní zálohování cloudových aplikací? Vše je přeci na zabezpečených a zálohovaných serverech Google. Nicméně Google pokrývá pouze část možných příčin ztráty dat, jako je ztráta počítače, selhání hw apod.

backupifyCo ale Google neošetří jste vy samotní, případně chyby aplikací, které používáte pro práci s daty Google Apps, ať už to jsou aplikace nainstalované přes Marketplace či desktopové aplikace (např. MS Outlook). V případě, že data poškodí nebo smaže aplikace třetí strany, tak zálohy Google, ani to, že jsou data v cloudu, data zpět nevrátí. Dle statistik je 40% případu ztráty dat díky lidské chybě.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Nejste zatím rozhodnuti, jaké řešení pro Vás bude nejvhodnější? Neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky a získáte první konzultaci zdarma.

Podporujeme

Hubbr – Moderní coworking v Havlíčkově Brodě

Proč naše služby?

 • 1. zajistíme návratnost Vaší investice
 • 2. dodáváme komplexní služby a řešení
 • 3. snažíme se vždy o přidanou hodnotu
 • 4. již 20 let spolehlivých služeb
 • 5. přibližně 30 stálých zákazníků

Chcete se o nás dozvědět více informací? Prohlédněte si nabízené služby a řešení nebo prozkoumejte reference.