Služby a řešení

Vyzkoušejte komplexnost odborných služeb a řešení, které přizpůsobíme na míru Vašim potřebám i finančním prostředkům. Pomůžeme Vám vynakládat efektivní investice a dosáhnout větší konkurenční výhody.

Bez dobrého informačního systému nemůže žádný podnik ani firma efektivně fungovat. Definujeme Vaše potřeby, navrhneme vhodný tok business procesů a na míru implementujeme ekonomický i výrobní informační systém. Nyní jej můžete získat formou pronájmu a ušetřit minimálně 30 % celkových nákladů na vlastnictví IS.

Nevyhazujte peníze za levné webové stránky, které Vám nepřinesou nové zákazníky, poptávky po službách nebo objednávky produktů. Dodáme Vám na míru realizovaný web se zajištěnou obchodní účinností. Buďte vidět ve vyhledávačích a získejte prostřednictvím webových stránek levného obchodníka, který pro Vás pracuje nonstop.

Spolehlivé a bezpečné online aplikace všude, kde pracujete. Google Apps snižuje náklady na IT a dává současným zaměstnancům výkonné nástroje. Gmail, Google Kalendáře, Dokumenty, Weby a další.

Firemní identita, neboli Corporate Identity, je důležitou součástí vizuální prezentace firmy. Zapamatovatelnost a odlišnost značky pomáhá v šíření povědomí o jejím vlastníkovi a může i zvyšovat důvěryhodnost v očích zákazníků. Při návrhu firemních identit sázíme na kreativní grafiky, kteří Vaší společnosti vdechnou unikátní vizuální podobu.

Staráme se o hardware i software vybavení našich přibližně 30 stálých firemních zákazníků a škol. Pomáháme efektivně investovat do potřebného vybavení a nevyhazovat zbytečně peníze za nevhodná řešení nebo často poruchové značky zařízení.

Připojte se k 25 000 velkých i malých společností, které používají Atlassian software při vytváření, řízení, vývoji i dodávce svých produktů – chytřeji a rychleji. Jsme registrovanými Atlassian experty pro ČR. Pomáháme nasazovat a používat JIRA, Confluence a další nástroje.

Zjistili jste, že sebedokonalejší standardně vedené účetnictví jako podklad pro řízení Vašeho podnikání přestává stačit? Zapřáhněte dalšího koně! Nasaďte BI produkt Reporting.cz.

Podporujeme

Hubbr – Moderní coworking v Havlíčkově Brodě

Proč naše služby?

  • 1. zajistíme návratnost Vaší investice
  • 2. dodáváme komplexní služby a řešení
  • 3. snažíme se vždy o přidanou hodnotu
  • 4. již 20 let spolehlivých služeb
  • 5. přibližně 30 stálých zákazníků

Chcete se o nás dozvědět více informací? Prohlédněte si nabízené služby a řešení nebo prozkoumejte reference.