Aktuálně

Vážení obchodní partneři,
děkujeme Vám za Vaše každodenní úsilí, které věnujete produktům značky KYOCERA.

Společnost KYOCERA Document Solutions Europe B.V. zavádí centrální cenovou kontrolu na veškerý spotřební materiál KYOCERA v celém regionu západní, střední a východní Evropy. Cílem této nové strategie je narovnání cenových podmínek v rámci Evropy a zamezení importům/exportům mezi regiony.

Nové podmínky jsou závazné i pro nás, výhradního distributora KYOCERA v České republice, a proto přistupujeme k aktualizaci cen veškerého spotřebního materiálu KYOCERA.

Cenové změny nebudou u všech položek ve stejné procentuální výši, některé položky budou dražší, některé naopak levnější než doposud.

Nové ceny budou platné od 4.2.2016.
Od tohoto data budou pro Vás k dispozici na Obchodním portále www.kyoshop.cz

Dále bychom Vás rádi informovali, že s okamžitou platností ukončujeme označování spotřebního materiálu Garanční pečetí JANUS.

Těšíme se na další úspěšnou spolupráci s Vámi.

S přáním hezkého dne

Ing. Jiří Hubený
výkonný ředitel JANUS spol. s r.o.

Nadchnul bás potenciál online kancelářských aplikací Google Apps a chcete se o nich dozvědět více? Pak se podívejte na naše stránky www.googleprofirmy.cz, které mají nový vzhled a obsahují nové informace.

Trápí vás vysoké náklady za tiskárny a kopírky, tonery, papíry i čas zaměstnanců strávený při tisku? Snížit provozní výdaje za tisk až o 40 % vám pomůže tiskové řešení MyQ.

Jako autorizovaní prodejci licencí Atlassian software pro Českou republiku jsme v červnu 2014 spustili nový web o tomto světovém softwaru.

Na plný úvazek hledáme do týmu HTML kodéra, ideálně se znalostí RS Joomla.

Více informací v sekci Kariéra.

Microsoft v dubnu 2014 ukončil podporu Windows XP. Co to znamená pro řadu lidí, kteří tento systém stále používají?

Microsoft přestane vydávat nové bezpečnostní aktualizace a opravy. To znamená, že jakékoli nově objevené chyby ve Windows XP nebudou opraveny. Počítače s tímto systémem budou tak ve světe internetu velmi zranitelné a vyhledávanými cíli internetových útoků.

Například při používání internetového bankovnictví, mají banky v bezpečnostních podmínkách uvedeno, že klienti musí pravidelně aktualizovat operační systém, pomocí kterého se do internetového bankovnictví přihlašují. Můžeme tak předpokládat, že v případě podvodné transakce, u nichž hacker využije bezpečnostních děr v neaktualizovaném systému, banka neuzná reklamaci a peníze nevrátí. Banka nemůže převzít odpovědnost za počítače klientů, které nesplňují minimální požadavky.

Jakým operačním systémem může uživatel Windows XP nahradit? Možnosti jsou dvě - Windows 7 nebo Windows 8.1. Přechod z Windows XP na Windows 7 představuje pro většinu uživatelů nejjednodušší cestu, protože rozdíly v ovládání jsou zanedbatelné.

Neodkládejte přechod na jiný operační systém. Jsme zde a velmi rádi vám pomůžeme.

V tomto týdnu byl uvolněn doplněk č.3 k verzi 4.8 informačního systému ESO9 Start a technologický doplněk č.1.

V tomto týdnu byl uvolněn doplněk č.2 k verzi 4.8 informačního systému ESO9 Start a doplněk č.2 k verzi 4.8 informačního systému ESO9 PAM.

Podporujeme

Hubbr – Moderní coworking v Havlíčkově Brodě

Proč naše služby?

  • 1. zajistíme návratnost Vaší investice
  • 2. dodáváme komplexní služby a řešení
  • 3. snažíme se vždy o přidanou hodnotu
  • 4. již 20 let spolehlivých služeb
  • 5. přibližně 30 stálých zákazníků

Chcete se o nás dozvědět více informací? Prohlédněte si nabízené služby a řešení nebo prozkoumejte reference.